Zagraniczne serwisy internetowe

Open access no. 7/2009

Strategiczny IT-Controlling

Jak mierzyć wpływ rozwiązań informatycznych na wartość przedsiębiorstwa? Spostrzeżeniami dzielą się: A. Müller, L. von Thienen oraz H. Schröder – eksperci od wyceny inwestycji informatycznych.

Read more
Open access no. 7/2009

Rodzinne interesy

Czy podział zysków to skuteczne narzędzie systemu motywacyjnego? Zalecenia dla firm rodzinnych prezentuje H. Wigder – specjalista od zarządzania zasobami ludzkimi.

Read more
Open access no. 7/2009

Ryzykowna niewiedza

Jaki jest związek zachowań klientów z zarządzaniem ryzykiem? Odpowiadają Ch. Fawcus i S. Hasan – znawcy obu tych zagadnień.

Read more
Open access no. 4/2009

Controller w centrum uwagi

Jak powinien postępować controller, aby jego głos był słyszalny w przedsiębiorstwie? Doświadczeniami dzieli się R. Hichert - profesor, menedżer i specjalista do spraw komunikacji biznesowej.

Read more
Open access no. 4/2009

Informatyczny lek na kryzys

Co nowego zaoferują użytkownikom systemy Business Intelligence (BI) w najbliższej przyszłości? Tendencje rozwojowe przedstawia D. Stodder z Ventana Research.

Read more
Open access no. 4/2009

Gotowi do poświęceń

Czy można motywować pracowników bez systemu premiowego? Głos w dyskusji zabiera P. Williams, specjalista do spraw rachunkowości.

Read more
Open access no. 2/2009

Przewidzieć nieprzewidywalne

Jak zarządzać ryzkiem w dobie światowego kryzysu? Zalecenia dla dyrektorów finansowych i controllerów prezentuje D. Lindorff z Treasury&Risk.

Read more
Open access no. 2/2009

Kreatywność pod kontrolą

Jak sprawić, aby pracownicy byli bardziej twórczy? Badania nad związkiem kreatywności i wyników przedsiębiorstw opisuje J. Hanna z Harvard Business School.

Read more

Next
page

Nastęna stron

Current issue

Polecamy

Go to

Partners

Reklama