Partnerzy

Centrum Robotyzacji robotydoroboty.pl

Centrum Robotyzacji robotydoroboty.pl

Centum Robotów Rhenus Data jest sprawdzonym dostawcą nowoczesnych usług dla biznesu, specjalizującym się w optymalizacji procesów biznesowych oraz zarządzaniu dokumentami i informacją. Będąc częścią jednej z największych firm w tej branży w Europie, mocno stawia na technologię, oferując w modelu licencyjnym oraz Robot as a Service robotyzację powtarzalnych procesów operacyjnych i finansowych. Spółka funkcjonuje na rynku polskim od 17 lat, zatrudnia ponad 240 osób, a swoje kompleksowe usługi świadczy tak w kraju, jak i za granicą.

Misją firmy jest mistrzowskie wspieranie procesów biznesowych, a w jej najnowszych Centrach Operacyjnych typu BPO, pracę ludzi wspierają software-roboty. Spółka posiada sieć innowacyjnych partnerów technologicznych, doświadczonych konsultantów, jak i wolne zasoby wdrożeniowe w zakresie: automatyzacji procesów biznesowych software-robotami, inteligentnej eksploracji tekstów, automatycznego przetwarzania faktur zakupowych, systemów workflow, cyfrowego pióra i podpisu biometrycznego.

http://www.robotydoroboty.pl
Controlling Systems

Controlling Systems

Od 16 lat wspomagamy biznes poprzez controlling. W tym czasie stale doskonaliliśmy nasze rozwiązania i kompetencje controllingowe. Kolejne projekty dostarczały nam nowych wyzwań i pozwalały zdobywać doświadczenia. Łączymy wiedzę ekspercką z takich dziedzin jak controlling, finanse, BI i IT.

http://www.controlling-systems.pl
FlexiSolutions

FlexiSolutions

FlexiSolutions jest dynamiczną firmą budującą i wdrażającą nowoczesne systemy IT. Nasze rozwiązania wspierają planowanie i raportowanie oraz zarządzanie projektami i portfelami projektów. Ufają nam międzynarodowe korporacje oraz wiodące polskie firmy.

http://www.flexisolutions.pl
Impel Business Solutions

Impel Business Solutions

Impel Business Solutions od kilkunastu lat realizuje obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach: kadrowo-płacowym, księgowym, zarządzaniu dokumentacją i doradztwie podatkowym. Doskonalimy się produktowo i branżowo. Stosujemy zarządzanie procesowe i filozofię Lean Management oraz automatyzację i robotyzację. Doradzamy w zakresie transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa i skutecznie wdrażamy nową strategię organizacji. Działamy na rzecz przedsiębiorstw i instytucji oraz kilkudziesięciu spółek Grupy Impel. Dbamy o sprawną, efektywną i profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo informacji. Impel Business Solutions należy do Grupy Impel, która od 30 lat zapewnia nowoczesne rozwiązania w trzech obszarach: Facility Management, Industrial Services oraz Digital Services & BPO.

http://www.bpo.impel.pl
RSM Poland

RSM Poland

RSM Poland jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, obsługując przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne aktywnie działające w otoczeniu międzynarodowym. RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 810 biur w ponad 120 krajach i zatrudnia więcej, niż 43.000 specjalistów na świecie. Więcej informacji o RSM Poland na stronie: http://www.rsmpoland.pl.

https://bit.ly/RSMPoland
Sage

Sage

Sage to jeden z największych w Polsce dostawców oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP). Spółka należy do Grupy Sage, jednego z największych producentów oprogramowania dla biznesu na świecie, operującego w 23 krajach i obsługującego 3 mln przedsiębiorców.

http://www.sage.com

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama