Spotkajmy się i porozmawiajmy o optymalizacji procesów i controllingu strategicznym w praktyce przedsiębiorstw [nie tylko]* produkcyjnych.

Czy Lean to dobra strategia rozwoju dla Twojej firmy? Czy kroki, które już zdążyłeś wykonać na drodze do szczupłego zarządzania są słuszne?

Jak inni z sukcesem wykorzystali narzędzia Lean do optymalizacji oferty, eliminacji zbędnych procesów i doboru rentownych projektów? Dla wszystkich poszukujących odpowiedzi na powyższe pytania, Wydawnictwo Explanator, wydawca magazynu Controlling i Rachunkowość Zarządcza, organizuje spotkanie Lean Factor[y]*, podczas którego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak odnaleźć w swojej organizacji ten Lean Factor, który pozwoli optymalizować procesy i eliminować marnotrawstwa – nie tylko na produkcji.

Lean Factor[y]* odbędzie się w Warszawie w dniach 28-29 marca. Spotkanie jest doskonałą okazją, żeby poznać doświadczenia firm, które ze szczupłego zarządzania uczyniły swój sposób na realizację strategii firmy. Każdy z uczestników zyska niepowtarzalną okazję do spojrzenia na swoją organizację z zewnątrz – refleksji na temat tego, jakie procesy usprawnić, gdzie szukać wąskich gardeł, jakie problemy wymagają rozwiązania, a jakie tak naprawdę nie są problemami. Będzie praktycznie, narzędziowo i merytorycznie! Bez zbędnej teorii i modeli naukowych, za to z odniesieniami do doświadczeń i studiów przypadku z polskich i zagranicznych firm.

Lean Factor[y]* to dwa dni konferencyjne, podczas których przedstawiciele wszystkich poziomów zarządzania z wszystkich branż, których łączy jedno – dążenie do optymalnych i sztucznych procesów, będą mogli posłuchać uznanych ekspertów w zakresie m.in. rachunkowości przerobowej, Lean Six Sigma, Hoshin Kanri, GMP, TOC czy metody TWI:MP. Będą mogli również zobaczyć, jak inni korzystają z wykresów IMR, raportu A3 czy metody 5S na co dzień. W programie pierwszego dnia spotkania przewidziano 4 warsztaty w formule Round Tables, podczas których uczestnicy będą mogli przećwiczyć poznane zagadnienia oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe. Bo nasze spotkanie to również jedyna i niepowtarzalna szansa na spotkanie w jednym miejscu tak wielu „leanowców”, którzy z pomocą różnych, czasem komplementarnych, czasem pozostających w opozycji metod pracy, osiągają wspólny cel, jakim jest uszczuplenie procesów, czyli nic innego jak minimum problemów i strat przy maksimum zysków.

Z kolei na koniec drugiego dnia organizator, oprócz części merytorycznej, zaplanował dla uczestników trzygodzinny, praktyczny warsztat, podczas którego będą mogli, na żywym organizmie przekonać się, że aby maksymalizować zyski, park maszynowy wcale nie musi być eksploatowany w 100%. Doświadczenie z warsztatu cenne zarówno dla kierownika produkcji, jak i przedstawicieli obszaru finansów, bo skupimy się na wskaźnikach.

Jak osiągnąć w przedsiębiorstwie ów status Lean? Jest wiele różnych metod, które poprzez wdrożenie odpowiednich narzędzi w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą, mogą przyczynić się do osiągnięcia tak pożądanego stanu. U nas każdy uczestnik z pewnością znajdzie coś dla siebie, z gąszczu metod i narzędzi wybierając te najbardziej odpowiednie, i co ważne, rekomendowane przez ekspertów właśnie dla niego.

Formularz rejestracji i szczegółowy program konferencji znajdą Państwo na stronie: www.lean.explanator.pl

Also check

JPK, czyli jak cyfryzacja podatków zmienia realia prowadzenia biznesu

Read more

Controlling-24.pl, czyli 100% praktycznej wiedy na wyciągnięcie ręki

Read more
Open access no. 7-8/2019

Kaizen Inspiration Tour [Japonia, 30.09 - 11.10.2019]

Kaizen_FB_promo.png

Dla wszystkich, którzy chcą poczuć i zrozumieć czym jest kaizen oraz zobaczyć na własne oczy najlepsze na świecie praktyki leanowe, Wydawnictwo Explanator we współpracy z ATML Polska przygotowało ofertę wyjazdu studyjnego do Japonii.

Read more

Current issue

Polecamy

Go to

Partners

Advertisement