Już 25 października, w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, odbędzie się 46. edycja konferencji „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa”.

25 października w Warszawie wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Controllerów (ICV) zapraszamy:

  • właścicieli firm, 
  • członków zarządu,
  • menedżerów wyższego szczebla,
  • dyrektorów generalnych,
  • dyrektorów finansowych,
  • dyrektorów controllingu

na bezpłatną konferencję „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa”.

Podczas konferencji dowiesz się:

  • jakie możliwości niesie za sobą nowoczesny rachunek kosztów,
  • jaką rolę odgrywa controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem,
  • jakie koncepcje rachunku kosztów są aktualnie wdrażane w rozwiniętych przedsiębiorstwach,
  • czym jest platforma zarządczo-controllingowa DOCTOR COSTER® i zobaczysz jak w kilka minut wykonywane są najbardziej zaawansowane kalkulacje kosztów i raporty menedżerskie

Wydarzenie jest organizowane przy współudziale Akademii Controllingu (ICV POLSKA) i odbywa się nieprzerwanie od blisko 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy aż 45 edycji, których wysoki poziom merytoryczny przyciągnął ponad 1200 firm i przeszło 2200 uczestników.

Konferencję poprowadzi dr Tomasz M. Zieliński, autorytet z obszaru zarządzania i controllingu, pełniący funkcję Dyrektora Zarządzającego Międzynarodowym Stowarzyszeniem Controllerów (ICV) w Polsce. Dr Tomasz M. Zieliński jest twórcą koncepcji zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA), a także autorem przełomowych książek z zakresu nowoczesnego controllingu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji.

Szczegóły i rejestracja.

Also check

Komunikacja i etyka w administracji publicznej i w biznesie [konferencja]

Co kryje się pod sformułowaniem sprawna komunikacja i jak ją doskonalić – o tym porozmawiamy ze specjalistami – coachami, trenerami personalnymi, audytorami i członkami najwyższego kierownictwa spółek kapitałowych na konferencji pt. Komunikacja i etyka w administracji publicznej i w biznesie.  Bezpłatna konferencja pod patronatem Ministerstwa Finansów, Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Prezydenta Miasta Rybnika odbędzie się 11 czerwca 2019 roku na rybnickim kampusie.

Read more
Open access no. 6/2019

MF pracuje nad opodatkowaniem reklam cyfrowych

MF pracuje nad przepisami regulującymi kwestię opodatkowania przedsiębiorstw cyfrowych, póki co w zakresie tzw. digital advertising tax, czyli opodatkowania reklam cyfrowych – powiedziała dziennikarzom Minister Finansów Teresa Czerwińska, w kuluarach Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Read more
Open access no. 6/2019

Udział w firmowych grillach to nie przychód

Maj to miesiąc rozpoczynający sezon imprez grillowych organizowanych przez pracodawców dla pracowników. Warto wiedzieć, że branie udziału w tego rodzaju imprezach nie oznacza dodatkowego przychodu ze stosunku pracy. Potwierdzają to organy podatkowe.

Read more

Current issue

Polecamy

Go to

Partners

Reklama