Magazyn Controlling i Rachunkowość Zarządcza objął patronatem medialnym konkurs Lider Księgowości 2016. Jesteśmy również sponsorem nagród dla laureatów, a są to: roczna elektroniczna prenumerata tytułu oraz możliwość publikacji materiału na jego łamach o tematyce księgowej.

2 listopada 2015 r. wystartował ogólnopolski konkurs LIDER KSIĘGOWOŚCI 2016. Wydawnictwo Wolters Kluwer już po raz piąty zaprasza wszystkie osoby fizyczne, które zawodowo są związane z dziedziną rachunkowości i podatków, księgowych, księgowych małych i dużych firm oraz biur rachunkowych do walki o prestiżowy tytuł LIDERA KSIĘGOWOŚCI 2016. Konkurs daje możliwość nie tylko sprawdzenia swojej wiedzy, ale także rozwoju umiejętności oraz wyróżnienia swojej osoby i działalności na tle konkurencji.

Zarejestrować swój udział w konkursie można do 31 stycznia 2016 r. W tym celu należy rozwiązać liczący 50 pytań test sprawdzający wiedzę teoretyczną z zakresu rachunkowości, podatków oraz prawa pracy. Do drugiego etapu zostanie zakwalifikowanych 100 uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów. W czasie jego trwania uczestnicy będą musieli rozwiązać zadanie sytuacyjne. Wyłącznie 10 najlepszych graczy może dotrzeć do ostatniego – trzeciego etapu. Finaliści konkursu spotkają się na indywidualnych rozmowach z jury konkursu, które wyłoni zwycięzcę. Rozmowy z jury odbędą się przed uroczystą Galą Finałową w kwietniu 2016 r.

Na laureatów czekają również inne atrakcyjne nagrody! Do wygrania są m.in.: Studia MBA Finanse o wartości 30 000 zł, iPady, vouchery do SPA, walizki podróżne Wittchena, ekspres do kawy Tchibo, nawigacja samochodowa oraz ufundowane przez wydawnictwo Wolters Kluwer: roczne dostępy do produktów elektronicznych, prenumerata Przeglądu Podatkowego i zestawy książek podatkowo-rachunkowych. Wszystkie szczegóły organizacyjne oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.liderksiegowosci.pl/

Zapraszamy do udziału!

Zobacz również

Tekst otwarty nr 12/2020

Trudna sztuka dawania prezentów

Obdarowywanie to nie lada sztuka. Gdyby tak nie było, w domach nie zalegałyby nam nietrafione prezenty, z którymi nie wiadomo, co zrobić. Jeszcze gorzej bywa z podarunkami biznesowymi – w końcu, ile potrzeba nam kalendarzy, pendrive’ów czy firmowych kubków. A przecież tym, co liczy się w biznesie, są szczegóły i dobre wrażenie. Zadbajmy o nie!

Czytaj więcej

Projekt zmian w VAT na 2021 r.

28 października 2020 r. rząd przyjął projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo bankowe – tzw. pakiet SLIM VAT i rozwiązania „doprecyzowujące”. Zmiany mają wejść w życie od 1 stycznia 2021 r., z wyjątkiem przepisów dotyczących Tax Free, które mają wejść w życie 1 stycznia 2022 r. (z możliwością wcześniejszego stosowania od lipca 2021 r.).

Czytaj więcej

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama