Dobiegł końca projekt Business Intelligence GigaCon. W dniu 15 października 2008 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie spotkało się ponad 230 osób połączonych wspólnym nadrzędnym celem - wymianą informacji na temat technologii Business Intelligence.

Konferencja ta była poświęcona zastosowaniu aplikacji Business Intelligence. Zaprezentowano na niej narzędzia do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa, które pomagają lepiej wykonywać pracę, oraz perspektywy i trendy rozwoju tego rodzaju aplikacji. Podczas konferencji Business Intelligence GigaCon próbowano udzielić odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

l Jakie są najnowsze technologie wiodących dostawców?

l Jak podejmować bardziej uzasadnione z punktu widzenia firmy decyzje?

l Jak zwiększyć zakres możliwych analiz i skrócić czas oczekiwania na raporty?

l Jak ujednolicić informacje na poziomie całej organizacji oraz uprościć dostęp do danych?

l Jak wspierać decyzje operacyjne?

l Jak optymalizować efektywność procesów?

Wykład inauguracyjny poprowadził dr inż. Edward Michalewski z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk. Swoje rozwiązania zaprezentowała także firma Inforum Business Intelligence (DomData). Merytorycznie konferencę wsparli dr Jerzy Surma ze Szkoły Głównej Handlowej, dr Zbigniew Twardowski z firmy Consorg, Przemysław Dwojak z Gfk Polonia, a także firmy K2 Consulting, Business Vision i StrictWise.

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 5-6/2020

KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii #3 Cyfrowoprzygotowani – digitally ready (2 czerwca 2020)

Eksperci KPMG już po raz trzeci spotkają się w wirtualnej przestrzeni z przedsiębiorcami w ramach cyklu „KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii”. 2 czerwca odbędzie się kolejna, bezpłatna konferencja online, której agenda w całości zostanie poświęcona wyzwaniom w transformacji cyfrowej.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 5-6/2020

Firmy w obliczu prawnych, księgowych i podatkowych wyzwań związanych z pandemią COVID‑19

21 maja 2020 r. odbyła się pierwsza konferencja online z cyklu „KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii”. Przedstawiciele kadry zarządzającej, w tym przede wszystkim dyrektorzy finansowi, główni księgowi i osoby odpowiedzialne za obszary prawne, podatkowe i finansowe z firm działających w różnych sektorach gospodarki wysłuchali prelekcji ekspertów KPMG poświęconych istotnym wyzwaniom biznesowym w obliczu pandemii COVID-19.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 4/2020

KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii. Cykl bezpłatnych konferencji online

KPMG_poziom.jpg

„KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii” to konferencje online obejmujące najbardziej aktualne tematy, z którymi mierzą się przedsiębiorcy w obecnej rzeczywistości biznesowej oraz stanowią odpowiedź na ich bieżące potrzeby i wyzwania.

Czytaj więcej

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama