Aby łatwo i skutecznie odczytać dane trzeba znać metody wizualizacji danych. Zasady obrazowania i narzędzia, które ułatwiają wizualizację omówimy podczas seminarium. Zwiększ efektywność odbioru oraz poznaj przykłady na podstawie których wizualizacja danych będzie dawała lepsze efekty.

W programie między innymi:

- Metody wizualizacji danych, obszary praktycznych możliwości stosowania.

- Jak przedstawiać dane, aby przyniosły jak najwięcej informacji. Skuteczna wizualizacja danych i praktyczne wykorzystanie dashboardów. 

- Obrazowanie danych na wykresach i rysunkach.

- Narzędzia do wizualizacji danych. Rola infografiki w prezentacjach.

- Analityka internetowa z wykorzystaniem narzędzi Google.

- Raportowanie wyników analizy w środowisku R.

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2015/pmpd/index.php

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2015/pmpd/formularz_pr10.php

Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: pr@konferencja.com.pl

Zobacz również

Tekst otwarty nr 12/2020

Trudna sztuka dawania prezentów

Obdarowywanie to nie lada sztuka. Gdyby tak nie było, w domach nie zalegałyby nam nietrafione prezenty, z którymi nie wiadomo, co zrobić. Jeszcze gorzej bywa z podarunkami biznesowymi – w końcu, ile potrzeba nam kalendarzy, pendrive’ów czy firmowych kubków. A przecież tym, co liczy się w biznesie, są szczegóły i dobre wrażenie. Zadbajmy o nie!

Czytaj więcej

Projekt zmian w VAT na 2021 r.

28 października 2020 r. rząd przyjął projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo bankowe – tzw. pakiet SLIM VAT i rozwiązania „doprecyzowujące”. Zmiany mają wejść w życie od 1 stycznia 2021 r., z wyjątkiem przepisów dotyczących Tax Free, które mają wejść w życie 1 stycznia 2022 r. (z możliwością wcześniejszego stosowania od lipca 2021 r.).

Czytaj więcej

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama