Publikacje

Finanse i Controlling

Finanse i Controlling

Kategoria: Czasopismo specjalistyczne

Cena netto: 348,00 zł

Cena brutto: 375,84 zł

Prenumerata roczna w wydaniu papierowym (6 numerów)
Format: A4, dwumiesięcznik
Objętość: 96 stron + okładka

Chcemy tworzyć czasopismo, które zawiera wyłącznie praktyczne rozwiązania oraz stanowi realne wsparcie w Państwa codziennej pracy. Stałe działy naszego dwumiesięcznika pozwalają uporządkować zróżnicowaną problematykę, z którą mierzyć się muszą controllerzy, dyrektorzy finansowi, analitycy czy główni księgowi:

Temat numeru  |  W sposób kompleksowy omawiamy istotne obszary aktywności controllerów – od rachunku kosztów działań i raportowania wyników po zarządzanie ryzykiem i płynnością finansową.

Twarzą w twarz  |  Osobistości ze świata finansów i praktycy controllingu dzielą się swymi doświadczeniami. Na naszych łamach gościliśmy już m.in. Leszka Balcerowicza, Grzegorza Kołodkę, Ryszarda Petru, Witolda Orłowskiego, Dariusza Rosatiego, Roberta Gwiazdowskiego.

Analizy  |  Wspieramy Państwa w nadawaniu ich wysiłkom kontekstu strategicznego, budowaniu przyszłości przedsiębiorstw i wyznaczaniu kierunków ich rozwoju.

Narzędzia i techniki  |  Prezentujemy techniki i narzędzia finansowe z powodzeniem wykorzystywane przez najlepszych controllerów w celu oceny ryzyka, znalezienia oszczędności czy optymalizacji procesów w firmie. Wskazujemy na optymalne rozwiązania m.in. w zakresie przeprowadzania procesu budżetowania w firmie, opracowywania prognozy kosztów, planowania wpływów i wypływów pieniężnych.

Labirynty controllingu  |  Analizujemy najważniejsze zagadnienia w zakresie controllingu finansowego, operacyjnego oraz strategicznego, rozkładamy każdy przypadek na czynniki pierwsze i oceniamy, jak podjęte działania wpłyną na bezpieczeństwo finansów firmy.

Problemy rachunkowości  |  Rozpatrujemy na konkretnych danych liczbowych różne sytuacje finansowe, prezentujemy liczne kalkulacje, analizujemy wszystkie za i przeciw oraz pomagamy przewidzieć negatywne skutki decyzji. Omawiamy najnowsze zmiany w prawie podatkowym i ich wpływ na działalność firmy i pokazujemy, jak wykorzystać nowe przepisy w celu optymalizacji podatkowej.

Kup prenumeratę / abonament

Polecamy

Przejdź do

Partnerzy

Reklama