Szkolenia

Wydawnictwo Explanator oferuje dobrze zdefiniowane i zwarte formy szkoleniowe obejmujące swoją tematyką szeroko rozumiane zagadnienia finansowe i podatkowe. Wspomagamy praktykę zarządzania przedsiębiorstwem, przedstawiamy rozwiązania problemów zawodowych, tłumaczymy zawiłości prawa z różnych obszarów. Szczególną wagę przywiązujemy do kompetencji i praktycznych doświadczeń współpracujących z nami trenerów i wykładowców. Nasz zespół proponuje także szkolenia zamknięte – formy ściśle dopasowane do kultury organizacyjnej i potrzeb Państwa przedsiębiorstw. Aby stworzyć szkolenie idealnie dopasowane do profilu firmy współpracujemy ściśle ze zleceniodawcą – tak na etapie definiowania potrzeb, jak i oceny efektywności szkolenia. Poprzez nasze przywiązanie do praktycznego charakteru szkoleń dedykowanych wspomagamy realizację Państwa celów w zakresie rozwoju zawodowego kadr zarządzających i pracowników.

webinar dr Dariusz Stronka

Jak skutecznie planować przedsięwzięcia biznesowe, czyli biznesplan w praktyce

Jak skutecznie planować przedsięwzięcia biznesowe, czyli biznesplan w praktyce

Cykl trzech webinarów „Jak skutecznie planować przedsięwzięcia biznesowe?” to mini kurs o planowaniu biznesu od fazy pomysłu do jego realizacji. Nie wystarczy bowiem tylko dobry pomysł, ale ważna jest również jego analiza i ocena komercyjnego zastosowania. W tym celu przeprowadzana jest identyfikacja i ocena szans i zagrożeń wynikających z otoczenia, jak i jego sił i słabości rzutujących na jego sukces. Ostatecznie całość „musi się spinać” od strony finansowej. Przeprowadzimy Państwa kompleksowo przez proces planowania biznesu, ilustrując poszczególne zagadnienia praktycznymi przykładami z opracowanych biznes planów.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 24.02.2021

webinar, 24.03.2021

webinar, 21.04.2021

webinar Bartosz Cicharski

Podstawy analizy danych z KNIME

Podstawy analizy danych z KNIME

W pracy każdego analityka pojawia się taki moment, gdy Excel nie daje rady z przetwarzaniem danych. Zamiast załamywać się, warto poznać KNIME - potężną i darmową aplikację do analizy danych. Ten cykl szkoleń on-line pokaże, jakie możliwości drzemią w KNIME i dlaczego warto je obudzić.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 8.04.2021

webinar, 22.04.2021

webinar, 6.05.2021

webinar Kamila Kozera

Prawne pułapki e-commerce w 2021 r. Nie daj się zaskoczyć!

Prawne pułapki e-commerce w 2021 r. Nie daj się zaskoczyć!

Pandemia COVID-19 i towarzyszący jej lockdown przyspieszyły rozwój branży e-commerce. Biznesy stacjonarne zaczęły szukać nowych możliwości zbytu – odpowiadając na zmienione wymagania i  nawyki  klientów. Rewolucji uległo podejście do prowadzenia biznesu w Internecie. Druga strona medalu jest taka, że napotykamy na coraz to nowe zagrożenia i nakładane są na nas obowiązki wynikające z przepisów prawa. Czas uporządkować ostatnie i nadchodzące zmiany prawne, pokazać na przykładach, jakie handlujący w Internecie mają prawa i obowiązki w 2021 r., co ich czeka i co może zaskoczyć.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 12.04.2021

webinar Bartosz Oczko

Jak prowadzić skuteczne rozmowy handlowe w języku angielskim i uniknąć najczęstszych błędów

Jak prowadzić skuteczne rozmowy handlowe w języku angielskim i uniknąć najczęstszych błędów

Podczas szkolenia on-line przyjrzymy się najczęstszym błędom, które popełniają handlowcy, prezentując ofertę i prowadząc negocjacje w języku angielskim. Weźmiemy pod lupę m.in. takie sytuacje, jak prezentowanie firmy i oferty podczas wcześniej umówionego spotkania, rozmowy telefoniczne, obsługa reklamacji i szerzej: obsługa posprzedażowa. Dzięki wskazówkom naszego eksperta przełamiesz opór przed posługiwaniem się biznesowym językiem angielskim, co ułatwi Ci prowadzenie skutecznych negocjacji z zagranicznymi kontrahentami, a tym samym – zrealizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 16.04.2021

webinar Dariusz Chrzanowski

Optymalizacja kosztów zużycia energii w 2021 r.

Co kryje faktura za dystrybucję i jak sterować parametrami umowy z firmą energetyczną, aby nie przepłacać?

Optymalizacja kosztów zużycia energii w 2021 r.

Celem szkolenia online jest dostarczenie uczestnikom wiedzy niezbędnej do osiągnięcia przewagi kosztowej oraz obniżenia kosztów zużycia energii. Podczas webinarium uzyskasz wiedzę na temat tego, jak samodzielnie analizować faktury za zakup energii elektrycznej, optymalizować jej dystrybucję oraz poznasz technologię, która już dzisiaj może pomóc nie tylko w minimalizowaniu wydatków za energię, ale wręcz zarabianiu na rynku energii.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 23.04.2021

ONLINE Zespół ekspertów

7. Forum Informacji Zarządczej

Analityka biznesowa: w kierunku użytecznej informacji zarządczej

7. Forum Informacji Zarządczej

Jako analitycy biznesowi i controllerzy na co dzień pracujecie z różnorodnymi zbiorami danych. Wiecie jednak, że nie każde dane składają się na informację zarządczą. Żeby podejmować dobre decyzje, należy mieć właściwe rozpoznanie sytuacji, a jakość decyzji jest wprost proporcjonalna do jakości posiadanych informacji. A ponieważ dostęp do sprawdzonych informacji na czas jest dziś jednym z warunków niezbędnych do osiągnięcia sukcesu, nie da się przecenić roli informacji zarządczej w efektywnym zarządzaniu biznesem. Dobra informacja zarządcza to klucz to sukcesu w biznesie!

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Konferencja ONLINE, 20.05.2021

webinar Adam Kopeć

Dashboardy i wizualizacje KPI w Excelu, czyli jak w interesujący sposób przedstawić kluczowe wskaźniki wydajności w Excelu

Dashboardy i wizualizacje KPI w Excelu, czyli jak w interesujący sposób przedstawić kluczowe wskaźniki wydajności w Excelu

W trakcie szkolenia omówimy, jak stworzyć dashboard, który będzie zawierał wizualizacje przedstawiające w różny sposób KPI oraz jego ocenę. Pokażemy również dodatkowe wizualizacje, które w ciekawy sposób pokazują wartość KPI.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

webinar, 26.04.2021

ONLINE Zespół ekspertów

Zgrupowanie Asów Sprzedaży 2021

Zdalna sprzedaż - skuteczna sprzedaż

Zgrupowanie Asów Sprzedaży 2021

Drogie Asy Sprzedaży,

jak pewnie wielu z Was pamięta, do 2020 r. nasze coroczne spotkania pod hasłem Zgrupowanie Asów Sprzedaży odbywały się stacjonarnie. Spotykaliśmy się w jednym z warszawskich hoteli, by przez dwa dni dyskutować o najskuteczniejszych metodach i technikach sprzedażowych, dzielić się dobrymi praktykami, uczyć nowinek, a przy okazji – nawiązywać nowe relacje, zarówno biznesowe, jak i prywatne.

Rok temu dla większości z nas świat stanął na głowie, a proces sprzedaży w wielu firmach uległ całkowitej zmianie. Początkowo wszyscy zapewne wierzyliśmy, że już niebawem uda się wrócić do doskonale znanej rzeczywistości, wypełnionej bezpośrednimi spotkaniami z klientem, długimi godzinami spędzanymi w samochodzie, pociągu i… w sali szkoleniowej.

Dzisiaj wiemy już, że praca zdalna będzie standardem również w roku 2021, a i później wiele towarzyszących jej elementów, jak choćby konieczność znajomości obsługi narzędzi do tele- i wideokonferencji czy prowadzenia spotkań online pozostanie w katalogu najbardziej pożądanych umiejętności handlowca na stałe. Dlatego też w tym roku nasze Zgrupowanie w całości poświęcimy sprzedaży zdalnej – od etapu prospectingu, po negocjacje, aż przez finalizację transakcji.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Konferencja ONLINE, 13.05.2021

Polecamy

Go to

Partners

Advertisement